Píše se rok 2020

Dlouho se o něm mluvilo jako o roku velkých změn, ukončování nefunkčního, vzniku nového a o roku zásadních transformací. Za nás můžeme říci, že to perfektně sedí.

Začalo to schválenou hypotékou v březnu 2019 a skončilo stěhování do nového v březnu 2020. No skončilo… Spíše rozjelo se. Náš plán byl odstěhovat se z Prahy do domečku se zahrádkou. Absolutně jsme nevěděli kam, ale někam blíže přírodě. Rozhodli jsme se, že si uděláme pár výletů ve středočeském kraji a uvidíme, kde se nám zalíbí.

Byli jsme například v Berouně, Zdicích, Kařezu, Mýtě, Mšenu… Někde bylo opravdu krásně, někde se nám vyloženě nelíbilo a šli rychle pryč. Největšími favority bylo Mšeno a Mýto. Stále se však nedařil najít baráček, ani pozemek ke stavbě. Koncem srpna jsme si udělali výlet do Panenského Týnce, a to se stalo osudným. Při cestě zpět jsme se šli projít do Loun a zamilovali jsme si to tady. Začali jsme zde hledat bydlení.

Od září jsme hledali místo v Lounech, ale nedařilo se. Sice v Lounech byl jeden pozemek volný, ale moc velký. Od našich kamarádů „ze shora“ jsme dostali vzkaz, že hlavní část práce na změně začne v říjnu po 16denním pobytu na Kypru. V říjnu jsme si tedy odpočinuli a po příjezdu opravdu vše začalo.
Nalezli jsme na internetu baráček, který vypadal jak cukrárna.

Milí přátele, děti světla, těšíme se na vás v novém prostoru

Po mnoha peripetiích jsme jeli na prohlídku. Tak něco krásného jsme za celou dobu hledání nenašli. Vše nové, krásně vymyšlené, vzdušné, prostorné. A ta zahrádka nádherná. A výhled na Českého středohoří. To musí být naše.

Začalo velké kolo vyřizování, stresu, sporu s realitkou, problémy s finančním poradcem… Ale podařilo se! 13. března jsme převzali klíče a ten samý den karanténa. No zajímavě se to sešlo. Rozjelo se velké balení z Prahy. Do toho ještě v listopadu 2019 jsme dostali výpověď z prostorů Stromu života. Nabídli nám jinou místnost, kde byl plán pracovat jeden den v týdnu.

30. března začalo stěhování číslo jedna. Ukončili jsme nájem v Praze a přestěhovali se sem. Celkem se nám hodilo, že nemůžeme pracovat. Místo toho jsme zařizovali naše nové hnízdečko, včetně nového prostoru pro vás, pro naše milé klienty. Čas však šel dál, situace s virem stagnovala a my dospěli k zásadnímu rozhodnutí – ukončit i podnikání v Praze. 30. dubna byla tedy fáze dvě.

IMG_20200426_055148_HDR

Přijeli stejní stěhováci a ukončili jsme jednu velkou etapu – Strom života. Transformoval se do nové podoby – Vibrace javoru. Nový název, nové služby, nová energie, nové prostory.

Moc se těšíme na novou práci s vámi. Začínáme fungovat na YouTube, zřídili jsme si Blog, nové stránky… Všechny naše služby najdete na stránkách, zde na Blogu budeme, mimo jiné, postupně psát o našich jednotlivých službách.

Milí přátele, děti světla, těšíme se na vás v novém prostoru, těšíme se na práci s vámi, na to, že se vzájemně obohatíme a posuneme se dál na cestě životem. Přijďte za námi do Javoru. Těší se na vás Ondra a Ili.