info(at)vibracejavoru.cz

ili Art

Vneste barvy do svých snů

moje_fotografie

Barvy jsou můj život

Barvy tančí, štětce šeptají, tahy zpívají... V malbě nacházím svobodu, jiskru, splynutí. Každé plátno se stává živoucí bytostí, která sdílí svůj příběh. Obraz zrcadlí nejen mé nitro, ale i duši plátna a vnímavost pozorovatele, který mu dává konečný smysl.

Jsem průvodkyní na cestě k poznání nitra člověka, již léta pomáhám jako terapeutka a intuitivní masérka. Tvorba s energiemi a vibracemi je pro mě přirozená. Svět vnímám jako kaleidoskop barev, světla, emocí a tajemství. Touha po malování spala v mém srdci po celý život, ale správný čas pro ni nastal až před pár lety.

Svět malířství mi byl cizí. Bez znalostí, jen s intuicí v ruce, jsem objednávala barvy, štětce, plátna, škrabky, stěrky... Všechno, co mě k sobě volalo. Po jejich doteku se mi zatajil dech. Vnímala jsem jejich šepot a půl roku jen naslouchala, co se chystá. A pak to přišlo. První obraz. Druhý. A další. A první prodaný! Malování mě pohltilo a já vím, že ho miluji. Věřím, že si ho zamilujete i vy.

Co tvořím? Terapeutické obrazy akrylovými barvami, doprovázené automatickým písmem. Každý obraz je jedinečným souzněním nálad, barev, energií a emocí. Vnáší do prostoru klid, radost, dynamiku, zastavení, odvahu, laskavost...

Vstupte do mého ateliéru ili Art. Otevírám vám dveře a s nadějí čekám, že můj obraz rozzáří váš svět.

84

namalovaných obrazů

44

prodaných obrazů

6

výstav

150 x 100

největší obraz

Moje tvorba

Nahlédněte do mé galerie a nechte obraz, ať si Vás vybere

My painting

Take a look in my gallery and let the painting choose you

Propojme se na Pinterest

Moji tvorbu naleznete i na Pinterestu! Neváhejte a vstupte.

Obraz na míru

Chcete pro sebe něco unikátního? Obraz na míru je pro Vás ideální!