info(at)vibracejavoru.cz

Transformační koučink

Žít sen není výsada, ale přirozenost

Ondřej Veselý

Profesionální kouč

Pomáhám lidem na cestě za svými sny, které nevnímám jako cíl, ale jako prostor nekonečných možností. Společně s hráčem vytvářím bezpečný prostor pro tvorbu nových nápadů, myšlenek, pocitů a uvědomění. Koučování není běžná služba, je to vztah kouče a hráče vedoucí ke společnému růstu a vnitřnímu osvobození. Protože svobodní lidé osvobozují další lidi.

A co je to tedy ten sen? Je to něco, pro co stojí za to žít, co každého posouvá k lepší verzi sebe samého, co vytváří prostor pro seberealizaci a posouvá celou společnost vpřed na cestě za osvobozením. Sen není úkol, cíl či dokonce povinnost. Sen jsme my sami, je to touha našeho srdce, která touží být otevřena, objevena a naplněna.

Společné vytvoření hlubokého vztahu mezi koučem a hráčem, který dává příležitost k růstu. Kombinací Transformačních otázek, metod, technik, vhledů a sdílení společně otevřeme nové možnosti, objevíme nové schopnosti a napojíme se na Sen.
V rámci Transformačního koučování používám specifický jazyk a výrazy. Hráčem jste tedy Vy, život vnímáme jako Hru pro Sen, proto Hráč. Slovo klient často evokuje "řešení problémů", my si však společně budeme hrát, experimentovat a objevovat.
Pojďte si místo hodnocení vytvořit zkušenost! Výše naleznete tlačítko pro objednání nezávazné konzultace.
Dnes se NAZÝVÁ každý koučem, ale není jím. Kouč je specifické povolání, které podléhá certifikacím, například ICF. Profesionální kouč absolvuje mnoho hodin školení, výcviku, praktika, spolupracuje s mentorem, odevzdává nahrávky pro zpětnou vazbu, dodržuje etický kodex a mnohem více. Pokud Vám někdo řekne, že je kouč, ptejte se ho po certifikaci a kde ji získal.
Věřte, že profesionální kouč Vás v celku vyjde mnohem levněji, než kouč amatér. Vím, o čem mluvím...
V pořádku, být koučován není vhodné pro každého.
NE, já neřeším problémy. Koučování není zaměřeno na problémy, ale na tvoření nové, lepší budoucnosti. Společně se zaměříme na zlepšení dovedností, na osobní růst, na provázené praktikování a mnohem více. Rozhodně nebudu za Vás hledat řešení čehokoli. Pomohu Vám otevřít se novému způsobu myšlení, cítění a tvoření pro Sen. Nelovím za hráče ryby, dokonce je ani neučím rybařit. Dávám hráčům prostor najít si vlastní způsoby žití života.
Na toto není jednoduchá odpověď, protože každému člověku koučování přinese něco jiného. Nejlepší je si koučování zažít.